Upozorňujeme, že aktuální informace hledejte www.facebook.com/WellnessM.Klatovy.
Agentura Zdravé dítě
Mgr. Miroslava Zámečníková
tel.: 603 979 062
napište nám

O nás, aneb jak to u nás chodí

O CO JDE

STUDIO je zaměřené na pohybovou aktivitu široké veřejnosti při zachování individuálnějšího přístupu ke klientům. Toho chceme docílit ucelenými skupinami cvičících, kteří pravidelně studio navštěvují a je tak možné přizpůsobit cvičení postupnému vývoji jejich fyzické kondice. Počet cvičících na jednu lekci se pohybuje 28–30, podle typu cvičení to jsou ale i počty nižší. Nabídka v současné době zahrnuje cvičení pro ženy, muže, rodiče s dětmi 2–4 roky, těhotné, věkově zralejší cvičence, nově nabízíme aerobik dětí 1.–5. třídy a aerobik pro starší školní věk. U těchto skupin se zaměřujeme nejen na vhodné využití volného času, ale také včasnou prevenci obezity a získání pohybových návyků.

Mirka cvičí bosu–aerostep

Ke cvičení využíváme celou řadu pomůcek: stepové stupínky, posilovací tyče, zátěže na nohy i ruce, malé činky jednoručky, posilovací gumičky, gymbally, dětské gymbally, overbaly. Studio nadále nabízí karimatky. Zaručujeme profesionální ozvučení.

Cvičíme s unikátní pomůckou bosu–aerostep. Přečtěte si informace o bosu–aerostep.

Nedílnou součástí studia je minibar s nabídkou nápojů.

plakát BodyBike

Body bike aneb stacionární kola

Nové prostory, nová vzduchotechnika! Naprosto unikátní kola z Dánska (zatím jediná v ČR!). A naši staří i noví instruktoři.

Jde o aerobní trénink na speciálních kolech pod vedením cvičitele. Je zaměřen na spalování tuku, posilování kardiosystému. Trénink bez zatížení páteře, vhodný pro klouby, zejména kolenní. Jezdí se na hudbu a program jízdy vytváří cvičitel, přesto je zde prostor pro úpravu intenzity jízdy individuálně dle zkušeností. Vhodné i pro začátečníky a lidi s nadváhou.

Posilovna

V naší dosavadní cvičební praxi jsme běžná cvičení v tělocvičně cvičení doplňovali kruhovým vedeným tréninkem v posilovně. Tuto aktivitu již nyní nabízíme jako součást našeho studia. Posilovna je standardně vybavená, přesto v ní kromě volných hodin pro individuální zacvičení nabízíme hodiny kondičního cvičení, což jsou hodiny vedené cvičitelem. Máme s nimi výborné zkušenosti a jde o velmi vhodné cvičení i pro úplné začátečníky, věkově zralejší klientelu nebo lidi s nadváhou pro které je zatím hodina běžného aerobiku příliš velká zátěž na klouby.

Cvičí se na cca 20 trenažérech, cviky jsou profesionálně sestavené do tréninku všech svalových partií a hudba, vedené střídání cviků, cvičitel i parta lidí dělá z tohoto stylu cvičení velmi oblíbený sport. Vyhledávaný je i z toho důvodu, že cvičení v tempu na hudbu zaručí spalování podkožního tuku, což prostá návštěva posilovny, kde si sami určujeme intenzitu cvičení, u každého nezaručí.

Naši posilovnu nelze specifikovat jako zařízení výhradně pro ženy, kondiční tréninky jsou vhodné i pro aktivní muže a vybavení posilovny jistě uspokojí i mužskou populaci snad s výjimkou kulturistů trénujících s velmi vysokými váhami.

Naše studio umožňuje

  1. Nenechat se omezit časem, můžeme experimentovat s hodinami tak, abychom mohli plně uspokojit nároky klientely. Nabízíme hodiny dopolední, odpolední i večerní až do 22 hod.
  2. Můžeme cvičení odstupňovat podle náročnosti, podle věku nebo typu (kromě již tradičních forem cvičení zařazujeme novinky vždy za výhodné ceny k vyzkoušení). Nabídneme již vyzkoušené cvičení rodičů s dětmi 2–4letými, dětský aerobikaerobik mládeže. Ve spolupráci s o. s. Millenium gym nově dětský kick–box.
  3. Objeví se nám i prostor pro časově omezené kurzy – nejen tak oblíbené osmitýdenní, ale z připravovaných namátkou: prevence vadného držení těla na dětských gymballech aj.
  4. Prostor pro cvičení bude hlavně podvečer a večer, nabízíme i dopolední hodiny.
  5. V našem studiu se budete dále setkávat se zajímavými aktivitami, které nejsou přímo naším produktem, např. orientální tance aj.
  6. Pohybové vyžití dále doplňujeme kombinací s kruhovými tréninky v posilovně. Máme s nimi výborné zkušenosti pro lepší tvarování postavy.
  7. Máme nyní šanci nabídnout klientům příjemné prostředí, zázemí, čistotu a úroveň kterou si zaslouží. Pouze v soukromých prostorách to můžeme bezprostředně ovlivnit.

Povinné údaje podle §13a OZ:
Mgr. Miroslava Zámečníková
Agentura Zdravé dítě
Sportovní 416 Klatovy
IČ 446 40 714
Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Klatovy